Каталог предприятий

 

Транспорт и экспедирование

24.06.2013

Рапорт Trans.eu про кондицію українського транспорту в 2013 р.

Оценка
Эксперты:
0.00
Анонимы:
0.00
Просмотров:
3447
Комментариев:
0
artur lysionok аватар
(рейтинг: 0.00/0.00)

Опитування було проведено серед 800 фірм з транспортної галузі Польщі, Німеччини, Чехії, Словаччини, України і Литви, а їх результати представлені нижче у вигляді інфографіки.

Під час опитування, фірми відповіли на ряд запитань, а відповіді ми порівняли із закордонними фірмами. Порівняння було зіставлене відповідно до кожної аналізованої сфери у вигляді стрілок та прапорців. Напрям стрілок означає ситуацію в цьому році: праворуч (ситуація в І кварталі 2012 і 2013 р. схожа), вниз (ситуація в ц.р. погіршилась) і вгору (ситуація покращилась). Числа біля стрілок означають кількість фірм, які зазначили дану відповідь. Прапорці вказують, як виглядає ситуація даної сфери в окремих державах.

Дослідження охоплювали наступні сфери:

  • Транспортні доручення На спад кількості доручень нарікає 35% опитаних підприємств.
  • Фінансовий стан 40 зі 100 українських фірм не помічає ані погіршення, ані покращання своєї ситуації в цьому році.
  • Оплати та спізнення Середнє число спізнень оплат за послуги в Україні складає 31-60 днів
  • Інвестиції перевізників Середній рівень інвестицій в транспортних фірмах складає 50 000 євро.

Також, ми вивчили проблему розвитку транспортних фірм. Українські перевізники шанси розвитку підприємства бачать у співробітництві з безпосередніми замовниками, мінімізації пустих перевезень/порожняків та інвестуванні в автопарк. Натомість, бар'єри розвитку для фірм, згідно з анкетуванням, виникають перш за все з приводу спізнень платежів, низьких цін за послуги та високих витрат на діяльность.

З числа закордонних колег українських перевізників найгірша ситуація склалась у словацьких перевізників, натомість найкраща - у литовських.

Завантажити рапорт у форматі PDF :

http://www.trans.eu/ua/download/report-ua.pdf