Каталог предприятий

 

Вне категорий

22.11.2012

Trans.eu відкривається в Туреччині і на Білорусі

Оценка
Эксперты:
0.00
Анонимы:
0.00
Просмотров:
3395
Комментариев:
0
Размещено: Вне категорий
artur lysionok аватар
(рейтинг: 0.00/0.00)

 

Оператор Системи Trans.eu посилює свої міжнародні позиції і відкриває нові зарубіжні філії. Після відкриття філій у Німеччині, Словаччині, Литві і Україні, представництва Групи Trans.eu з'явилися у Мінську та Стамбулі.

 

Як повідомляє Артур Лисенок, представник департаменту із зв'язків в Trans.eu, відкриття нових філій на сході - це ефект зростаючого потенціалу обох ринків.

 

Через Білорусь проходить транзитний шлях з Росії у Європу. Його значення з року на рік буде зростати. З іншого боку, товарообіг між Європою і Туреччиною (яка претендує увійти у структуру ЄС) збільшується швидкими темпами. Лише у Польщі (за даними 2002 р.) він склав майже 900 млн USD. За прогнозами в 2013 році цей показник повинен скласти вже 5 млрд USD. Приплив інвестицій з ЄС у Туреччину має тенденцію до зростання. Вже зараз вони складають більше 75% усіх зарубіжних інвестицій у країні.

 

"Ми отримаємо велику користь від присутності у Білорусі та Туреччині. Відкриття нових філій збільшить наші можливості та передусім поліпшить якість наших послуг. Ми будемо ближче до Клієнтів" - переконує Альберт Керно, Директор Продажів по Східній та Південній Європі в Trans.eu і одночасно, начальник нової філії у Білорусі.

 

Головним завданням нових філій являється поступове збільшення участі фірми в ринках обох країн, котрі динамічно розвиваються. До цього часу усі кроки Trans.eu на цих ринках були ініційовані головним офісом у Вроцлаві. Після реєстрації філій у вищезгаданих країнах, стратегія дещо зміниться.

 

Беларусский філія компанії називається ІООО Логінтранс Бел і знаходиться у Мінську на вулиці Кaраля 51, турецький, в свою чергу, називається Trans.eu Yazilim Limited Şirketi і знаходиться у Стамбулі, за адресою: Fatih Mah. Adnan Kahveci Cad. 31/1-3.

 

Філії у Білорусі та Туреччині - це послідовно, п'ятий і шостий зарубіжні філії Trans.eu. Компанія почала свою діяльність у 2004 році в м. Вроцлав, де і зараз знаходиться її головний офіс. Впродовж декількох років бурхливого розвитку, компанія відкрила свої філії в Лауэнау під Ганновером, у Братиславі, Вільнюсі та Львові.

 

Trans.eu - це виробник інноваційних веб-технологій, котрі створюються спеціально для працівників транспортно-логістичного комплексу. На сьогоднішній день, система Trans.eu складається з:

 

  • Транспортна біржа Trans.eu - віртуальна платформа, за допомогою якої можна розмістити або отримати пропозицію вільного транспортного засобу або вантажу

  • КартиТранса - система планування траси і розрахунку витрат перевезення, котра містить модуль з комплектом карт Європи

  • МессенджерТранс - система організації та пошуку контактів у транспортній галузі

  • Transportis.eu - веб-платформа з організації тендерів на транспортні послуги

  • ТрансІнкасо - послуга стягнення боргів у транспортної галузі

  • ТрансРиск - інструмент для оцінювання ризику укладення умов із замовником

 

Більше подробиць про продукти компанії, Ви знайдете на http://www.trans.eu/ua/