Logistics Field Audit Україна

Рейтинг
Эксперты:
Анонимы:

Logistics Field Audit Україна

Компания
Описание:

Logistics Field Audit™  – міжнародна мережа консалтингових агентств, що працюють в області логістики та управління ланцюгами постачань. Міжнародний розвиток мережі Logistics Field Audit™ (LFA) заснований на створенні регіональних бюро, експерти з яких здатні акумулювати...

Контакты: +380 44 493 9191, Бізнес-центр "Horizon Tower" Україна, 01601, м. Київ вул. Шовковична, 42-44
О компании: 

Logistics Field Audit™  – міжнародна мережа консалтингових агентств, що працюють в області логістики та управління ланцюгами постачань. Міжнародний розвиток мережі Logistics Field Audit™ (LFA) заснований на створенні регіональних бюро, експерти з яких здатні акумулювати та адаптувати LFA-технологію, володіють високим професійним авторитетом на національних ринках та мають можливість активно залучати національні високопрофесійні кадри.

У 2003 році було створено Східно-Європейське бюро LFA на базі російської консалтингової компанії «Логістик менеджмент». В 2007 році було прийнято рішення про створення офісу продажів в Україні. Основним напрямком діяльності Східно-Європейського бюро являється надання компаніям-резидентам країн СНД та Балтії унікальної SCM експеризи, заснованої на передовому міжнародному досвіді оптимізації виробничо-логістичних ланцюгів підприємств в різноманітних галузях.

География рынка: 
Украина, мир

Контакты:

Контактное лицо:  Ирина Кордье, директор по развитию
Email:  LFA@digsee.com
Страна:  Украина
Город:  Киев
Почтовый адрес:  Бізнес-центр "Horizon Tower" Україна, 01601, м. Київ вул. Шовковична, 42-44
Телефон(ы):  +380 44 493 9191
Факс(ы):  +380 44 490 1200

Продукция компании

Логістичний аудит

Логістичний аудит – оцінка всіх аспектів ланцюгів постачань, що проводиться незалежною стороною, включаючи взаємовідносини із постачальниками й клієнтами, планування, процедури, документообіг, логістичну інфраструктуру, контроль над якістю й відповідністю витрат на логістику місцевим ринковим умовам. Багатий досвід і знання світової практики дозволяють логістам-аудиторам виявити проблемні місця, визначити можливості для удосконалень, розробити плани впровадження нових технологій. Результати логістичного аудиту формулюються у формах і термінах звичних для фінансових директорів і вищих керівників, що приймають відповідальні фінансові рішення. Логістичний аудит виявляє приховані логістичні витрати Логістичний аудит розкриває джерела надлишкових логістичних витрат і розробляє план оптимізації логістичної функції шляхом поліпшення функціональної ефективності, управління логістичною системою підприємства, інтеграції й тісної взаємодії елементів ланцюгів постачань. »»»
Рейтинг
Эксперты:
0.00
Анонимы:
0.00
просмотров:
3798
ответов:
0
Размещено:

Проектування і будівництво складів

 • Оцінка земельних ділянок
 • Концепція логістичного центру
 • Парковочні і маневруючи майданчики
 • Архітектурно-інженерне проектування
 • Складські підлоги
 • Проектування зарядних приміщень
 • Холодні склади
 • Стелажні системи
 • Підйомно-транспортне устаткування
 • Докове устаткування
 • Автоматизовані склади
 • Системи безпеки для складів
 • ІТ устаткування для складів
»»»
Рейтинг
Эксперты:
0.00
Анонимы:
0.00
просмотров:
3037
ответов:
0
Размещено: