Delloitte Ukraine

Рейтинг
Эксперты:
Анонимы:

Delloitte Ukraine

Компания
Описание:

Делойт в СНД входить до міжнародної мережі компаній Делойт Туш Томацу – однієї з провідних організацій світу в галузі аудиторських та консалтингових послуг. 150 тисяч співробітників Делойт Туш Томацу майже у 140 країнах обслуговують  найбільші транснаціональні корпорації,...

Контакты: 380 (44) 490 9000, 01033 Бізнес центр "Делойт" вул. Жилянська, 48-50а
О компании: 

Делойт в СНД входить до міжнародної мережі компаній Делойт Туш Томацу – однієї з провідних організацій світу в галузі аудиторських та консалтингових послуг. 150 тисяч співробітників Делойт Туш Томацу майже у 140 країнах обслуговують  найбільші транснаціональні корпорації, а також великі національні підприємства, фінансові заклади, державні установи та фірми, що швидко розвиваються. Наші спеціалісти мають великий міжнародний досвід, надають послуги, які відповідають єдиним високим стандартам якості, незалежно від того, де здійснюють свою діяльність клієнти фірми.

В офісах Делойта в Києві, Москві, Санкт-Петербургу, Мінську, Баку, Тбілісі, Алмати, Астані, Атирау, Бішкеку, Ташкенті працюють понад 3000 висококваліфікованих місцевих та іноземних спеціалістів. В СНД Делойт пропонує повний спектр послуг як міжнародним корпораціям, так і місцевим фірмам, орієнтованим на розвиток. Серед послуг, які ми пропонуємо, - аудит, консалтинг, фінансові консультації,  консультації з оподаткування, права та корпоративного управління.

Місія Делойта – сприяти успіху своїх клієнтів та співробітників

Руководитель: 
Володимир Вахт
География рынка: 
Украина, мир

Контакты:

Email:  deloitte@digse.com
Страна:  Украина
Город:  Киев
Почтовый адрес:  01033 Бізнес центр "Делойт" вул. Жилянська, 48-50а
Телефон(ы):  380 (44) 490 9000
Факс(ы):  380 (44) 490 9001

Продукция компании

Стратегія розвитку керування ланцюжками постачання

Для того, щоб продукти та послуги пройшли шлях від ідеї до користувача,  потрібне поєднання мистецтва, науки та ділової хватки. В умовах, коли складності, пов'язані з веденням бізнесу, зростають, необхідно постійно приділяти увагу й впроваджувати інновації в ланцюжки постачання. Ось лише деякі із проблем компаній, які зіткнулися з підвищенням конкуренціі та ускладненням ланцюжків постачання: » обмеження, пов'язані з обсягами виробництва; » зниження ефективності устаткування; » стрімке зростання витрат і обмежена інформація про витрати; » зростання кількості постачальників та зниження їх ефективності; » зростання витрат на обслуговування устаткування; »»»
Рейтинг
Эксперты:
0.00
Анонимы:
0.00
просмотров:
3352
ответов:
0
Размещено: