Каталог предприятий

 

17.06.2009

Стратегія розвитку керування ланцюжками постачання

Оценка
Эксперты:
0.00
Анонимы:
0.00
Просмотров:
3352
Комментариев:
0
Размещено:
deloitte аватар
(рейтинг: 0.00/0.00)

Для того, щоб продукти та послуги пройшли шлях від ідеї до користувача,  потрібне поєднання мистецтва, науки та ділової хватки. В умовах, коли складності, пов'язані з веденням бізнесу, зростають, необхідно постійно приділяти увагу й впроваджувати інновації в ланцюжки постачання.

Ось лише деякі із проблем компаній, які зіткнулися з підвищенням конкуренціі та ускладненням ланцюжків постачання:

» обмеження, пов'язані з обсягами виробництва;

» зниження ефективності устаткування;

» стрімке зростання витрат і обмежена інформація про витрати;

» зростання кількості постачальників та зниження їх ефективності;

» зростання витрат на обслуговування устаткування;

» зростання вартості запасів;

» зростання вартості транспортування;

» зростання вимог з боку тогівельних мереж;

» зростання дефіциту на складі та кількості невиконаних замовлень клієнтів.

Розв’язання таких проблем шляхом розробки й впровадження стратегій, систем та процесів, спрямованих на підвищення ефективності ланцюжків постачання, вносить відчутний вклад у прибутковість компанії. При належному застосуванні ці інструменти можуть створювати значну конкурентну перевагу.

Наш підхід

Організації прагнуть збільшити прибутковість та підтримувати частку ринку. Вдосконалення ланцюжка постачання допоможе досягти ціеї мети шляхом поліпшення обслуговування клієнтів, збільшення продажу й зниження витрат. По суті, ми розробили унікальну концепцію й комплекс послуг та можливостей, які повністю охоплюють весь ланцюжок постачання: від розробки стратегії до її впровадження. Далі представлена докладна інформація щодо кожної з послуг, які ми пропонуємо в сфері Стратегії керування ланцюжками постачання нашим клієнтам. В рамках цих послуг ми пропонуємо високоєфективні рішення  спрямовані на задоволення конкретних вимог наших клієнтів в царині керування ланцюжками постачання.